CURSURI DELTA DUNARII 2022

GRILĂ CURSURI DE PERFECŢIONARE ÎN DELTA DUNĂRII – SULINA 2022

Începând cu acest an, cursurile noastre de perfecţionare destinate sectorului public se organizează la cerere în Delta Dunării, în localitatea Sulina,  la preţul de 930 lei servicii de formare profesională (curs 7 zile/40 ore) şi 3.600 lei servicii de cazare 7 nopţi (2 adulţi + 1 copil), cu mic dejun inclus şi bonuri de masă de 800 lei incluşi (Hotel Delta Palace*** Sulina)!

cursuri delta dunarii

Modalitate de înscriere la curs: În primul rând, descărcaţi grila de cursuri de mai jos şi alegeţi cursul dorit, după care, ne sunaţi la numărul de telefon 0751.43.49.71 pentru a vă informa cu privire la perioada de desfăşurare a cursului iar, ulterior, trimiteţi cererea de înscriere, cu precizarea perioadei de curs şi a cursului dorit !

DESCARCĂ DE AICI GRILA DE CURSURI ORGANIZATE ÎN DELTA DUNĂRII, LA SULINA, ÎN ANUL 2022 ŞI TEMATICILE AFERENTE

DESCARCA FORMULAR CERERE INSCRIERE CURS DELTA DUNĂRII 2022

NOU ! DESCARCA SI OFERTA CURSURI PERFECTIONARE LITORAL 2022 (cazare 7 ZILE all inclusive sau bonuri de masa) !

Notă: Asociaţia Universitară Dacia nu este plătitoare de TVA !

Înscrieri la telefon: 0751.43.49.71

CURSURILE ŞI CAZAREA POT FI ACHIZIŢIONATE ŞI DIN CATALOGUL SEAP AL ASOCIAŢIEI UNIVERSITARE DACIA

Condiții excepționale de cazare, la preţuri fără concurenţă ! Decontare directă a serviciilor de cazare cu hotelul, fără adaos comercial !

♦ VEZI AICI SI CURSURI 7 ZILE FUNCTIONARI PUBLICI MUNTE SINAIA 2022 (seria iulie – decembrie 2022)

Grila cursuri perfecționare funcționari publici Delta Dunării 2022 :

Etica, integritate si deontologie profesionala (curs general)

Taxe, impozite locale si executarea silita a creantelor fiscale

Comunicare eficienta in institutiile publice (curs general)

Secretariat, arhivare si managementul documentelor

Urbanism, amenajarea teritoriului si disciplina in constructii

Management performant in institutiile publice (curs general)

Contabilitatea institutiilor publice

Asistenta sociala – legislatie si proceduri specifice

Achizitiile publice – noile reglementari, proceduri si utilizare SICAP

Registrul agricol – noile reglementari si proceduri