CURSURI DELTA DUNARII 2020

NOU ! DESCARCA OFERTA CURSURI PERFECTIONARE DELTA DUNARII – SULINA SI LITORAL VENUS -CONSTANTA 2020 (cazare 7 ZILE all inclusive sau pensiune completa, 800 lei bonuri de masa) !

DESCARCA FORMULAR CERERE INSCRIERE CURS

DESCARCA DE AICI TEMATICILE AFERENTE CURSURILOR DIN OFERTA

Informatii la telefon: 0749.077.999

AICI GASITI LISTA PDF NUMERE REFERINTA CURSURI + CAZARI CATALOG SEAP / OFERTANT: ASOCIATIA UNIVERSITARA DACIA (mai jos prezentare hoteluri 2020)

GRILA CURSURI MUNTE SINAIA 2020 (ianuarie – iunie 2020)

Grila cursuri perfectionare functionari publici Delta Dunarii 2020 :

Etica, integritate si deontologie profesionala (curs general)

Taxe, impozite locale si executarea silita a creantelor fiscale

Comunicare eficienta in institutiile publice (curs general)

Secretariat, arhivare si managementul documentelor

Urbanism, amenajarea teritoriului si disciplina in constructii

Management performant in institutiile publice (curs general)

Contabilitatea institutiilor publice

Asistenta sociala – legislatie si proceduri

Achizitiile publice – noile reglementari, proceduri si utilizare SICAP

Registrul agricol – noile reglementari si proceduri

Managementul proiectelor (curs general)

Managementul carierei si dezvoltarea personala a angajatilor din sectorul public (curs general)

Politie locala – legislatie si proceduri

Competente informatice pentru angajatii de sectorul public (curs general)

Incluziune sociala, egalitate de sanse si nediscriminare (curs general)

Revizuirea sistemului de control managerial intern conform O.S.G.G. nr. 600/2018 (curs general)

Leadership si abilitati manageriale

Asociaţia Universitară Dacia Sinaia este furnizor autorizat de formare profesională, înregistrată în Registrul naţional al furnizorilor de formare profesională a adulţilor cu numărul 29/281/24.05.2019Domeniul: Administraţie şi servicii publice, conform standard ocupaţional, Ocupaţia: Expert achiziţii publice, conform autorizaţiei emise de către Comisia de autorizare a furnizorilor de formare profesională din judeţul Prahova (Ministerul Muncii şi Justiţiei Sociale şi Ministerul Educaţiei Naţionale)

HOTEL DELTA PALACE*** SULINA, JUD. TULCEA (pensiune completa inclusa – mic dejun + 800 lei bonuri de masa, in tariful de cazare pentru 2 adulti si 1 copil > 12 ani)

REGIM PENSIUNE COMPLETA (acces si la Delta Dunarii si la plaja Marii Negre)

SERVICII INCLUSE IN PRETUL DIN OFERTA SI TARIFE PENTRU ÎNSOŢITORI :

• Cazare cursant 7 nopti cu mic dejun inclus;
  • 800 lei bonuri de masa pentru prânz şi cină (se folosesc la Restaurantul Marea Neagră, cel mai bun restaurant cu specific pescăresc şi nu numai din Sulina);
  • Cazare 1 însoțitor adult 7 nopti cu mic dejun inclus;
  • Cazare 1 copil cu vârsta până la 7 ani – 7 nopţi cu mic dejun inclus;
  • Copii cu vârsta între 7 şi 12 ani au cazarea gratuit dacă nu se solicit pat suplimentar;
  • Patul suplimentar este 25 lei pe noapte;
  • pentru copii cu vârsta între 12 ani și 16.99 (17 ani) se achită 50 lei/zi și beneficiază de cazare și mic dejun gratuit;
  • pentru copii cu vârsta între 17 ani și 17.99 (18 ani) se achită 70 lei/zi și beneficiază de cazare și mic dejun.
    Precizări:
  • In tarifele de mai sus nu se acorda un pat suplimentar.
  • Capacitatea maxima a unei camere duble este de 2 adulti cu 2 copii ( 0 – 17,99 ani).
  • Pot fi utilizate si voucherele de vacanta !

HOTEL MEZOTERMALE*** VENUS, JUD. CONSTANTA (cazare si masa all inclusive / 3 mese / zi, pentru 2 adulti si 1 copil + sezlonguri incluse Plaja Venus)

SERVICII INCLUSE IN PRETUL DIN OFERTA SI TARIFELE PENTRU ÎNSOŢITORI :

• Cazare cursant 7 nopti si masa all inclusive 3 mese/zi / 7 zile cu băuturi alcoolice şi nealcoolice incluse;
  • Cazare 1 însoțitor adult şi masa all inclusive 3 mese/zi / 7 zile cu băuturi alcoolice şi nealcoolice incluse;
  • copiii cu vârsta până la 3,99 ani (4 ani) beneficiază de cazare și masă all inclusive gratuit;
  • pentru copii cu vârsta între 4 și 11,99 ani (12 ani) se achită 140 lei/zi și beneficiază de cazare și masă all inclusive;
  • pentru copii cu vârsta între 12 ani și 15.99 (16 ani) se achită 170 lei/zi și beneficiază de cazare și masă all inclusive;
  • pentru copii cu vârsta între 16 ani și 17.99 (18 ani) se achită 200 lei/zi și beneficiază de cazare și masă all inclusive.
    Precizări:
  • In tarifele de mai sus se acorda un pat suplimentar gratuit;
  • Toate mesele se servesc la Hotelul Palace, la 150 m de Hotelul Mezotermale.
  • Parcare gratuita;
  • Capacitatea maxima a unei camere duble este de 2 adulti cu 2 copii (0 – 17,99 ani);
  • Hotelul asigura acces gratuit la piscina proprie si a Hotelului Palace;
  • Nu se permite cazarea a 3 adulți în aceiași camera.
  • Obligatoriu la cazare trebuie prezentate copii xerox dupa CI sau certificatele de nastere ale copiilor.
    BONUS ! 2 ŞEZLONGURI GRATUITE 7 ZILE LA PLAJA DIN VENUS A HOTELULUI PALACE + ACCES GRATUIT PISCINE MEZOTERMALE SI PALACE !
    Pot fi utilizate si voucherele de vacanta !

CONTACT INSCRIERI: 0749.077.999